YoloQ Podcast #162 – Merčendajz

Riot swag! Merch! Za všetky tie roky sme na Rioťácky merch iba nadávali a nikdy sme sa ním nejako extra nezaoberali. Ale situácia sa zmenila. Roky plynú, veci sa menia a Profík sa ako slepý Lee Sin k zrnu dostal k nejakému tomu Rito swagu. Ak to nie je námet na aspoň hodinovú epizódu, tak ja už neviem čo je.

 YoloQ Podcast 162 - Merčendajz


1. Úvod: Hrali sme LoL a Kaneova príručka  (00:00)
2. Zaujalo nás: HAHAHA HAHAH – Ako spoznať slabiny silných šampiónov v low elo?  (03:09)
3. Riot merčendajz (13:30)
4. Aatrox 2018 Login Theme (53:42)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Profesionál, respektíve jeho priateľka, vyhrala Riot swag balík a v ňom figúrku Ekka. Profesioinál, ako správny podcaster jej ju ihneď zabavil a zneu… pardon….. využil to na natočenie videa s unboxingom a zároveň námet na dnešný podcast. Spoločne rozoberieme merchandise ako taký, čo je na ňom dobré, čo zlé, spomenieme ceny aj materiál a vrámci voľnej diskusie sa pokúsime odpovedať na otázku, či sa Riot merch za tie roky zlepšil alebo nie.

Merčendajz

  • Merch vo všeobecnosti
  • Riot merch
  • Kvalita a cena
  • Merch iných spoločností

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.