YoloQ Podcast #161 – Drž hubu a hraj

Profíka skolila choroba a preto sme museli prejsť na náhradný plán. Ale nemusíte sa báť. Pretože náhradný plán je rovnako dobrý, ako ten pôvodný. Takže to vlastne ani nie je tak náhradný, ako skôr hlavný plán. My máme tých plánov naozaj dosť. Nech sa stane čokoľvek, vždy tu  máme plán ako to celé udržať v chode ak pôvodný plán nevyjde. Sme skrátka majstri plánovania…

 YoloQ Podcast 161 - Drž hubu a hraj


1. Úvod: Nedodržaný sľub  (00:00)
2. Zaujalo nás: Versus event 2018  (03:09)
3. Prázdninový experiment (13:30)
4. God-King Darius Login Theme (53:42)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Aj tento týždeň zostanem pri téme prázdnin a víkendových hráčov, ale teraz sa na to pozrieme z tej druhej strany a dokonca si urobíme malý experiment. Ak sa zamyslíte nad tým, čo v podcaste odzneje a skúsite sa riadiť spomínanými tromi radami, úspech sa zaručene dostaví už po niekoľkých hrách. Neveríte? Vyskúšajte to sami a podeľte sa s nami o svoje zistenia.

Drž hubu a hraj

  • Prázdniny a problémy s hraním
  • All chat
  • Nech každý hrá čo chce
  • Flame a toxicita – jej dopad na spoluhráčov
  • Spätná väzba

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.