YoloQ Podcast #160 – Nevinná toxicita

Týždeň nám ubehol ako vod(k)a a tak sme si s Profesionálom povedali, že by nebolo od veci vrátiť sa k téme toxicity, ktorá je teraz na vzostupe. Pretože detičkám skončila škola, nemajú čo robiť a tak hrajú League of Legends a neuvedomujú si rozdiel medzi toxicitou a tým, čo je pre hru normálne…

 YoloQ Podcast 160 - Nevinná toxicita


1. Úvod: Profíkova pauza a Kaneove plány  (00:00)
2. Zaujalo nás: Návrat Lenky a Draft picku na EUNE  (04:20)
3. Nevinná toxicita v hre (14:09)
4. God-King Garen Login Theme (53:42)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

S príchodom prázdnin zaplnili servery víkendoví hráči ktorí často ani nevedia čo je toxicita, čo je v hre trestné a čo je len normálny prejav prípadnej frustrácie. A presne na túto tému sa porozprávame s Profesionálom v dnešnom podcaste. Kto je to Pacient 0, prečo nie každá nadávka je prejav toxicity a že nie každý kto má na konte 20 smrtí musí byť zámerný feeder. A nezabudnite ísť na náš YouTube kanál a zahlasovať za to, kto má pravdu v otázke toxicity a nenechajte sa nalákať na tatranky zadarmo!!!

Nevinná toxicita

  • Nie každá nadávka je prejav toxicity
  • Pacient 0
  • Vyžieranie killov a minionov
  • Sólo hranie a AFK farmenie
  • Feed a troll

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.