YoloQ Podcast #16 – Bazénová Leona

YoloQ Podcast 16 - Bazénová leonaVeselý diel je veselý! Blue bol unavený, Kane chorý a tak vznikol ďalší krutoprísny diel YoloQ, nabitý energiou a informáciami pre veľkých aj malých 😀 A obsah tohto dielu overila a schválila samotná Bazénová Leona, čo je skutočne pojem medzi SK a CZ hráčmi League of Legends.

Opäť sme nedostali žiadny e-mail, preto sa venujeme dôležitým kontrolným bodom na mape – tzv. cieľom (a prečo sú dôležitejšie ako killy), a pár vetami spomenieme svetový turnaj v hraní video hier IEM Katowice 2015, kvôli ktorému sa minulý týždeň nekonalo LCS.

Na záver sa venujeme dôležitej téme kde si vysvetlíme, prečo je zbytočné sa hnevať na spoluhráčov a celkovo sa stresovať kvôli hre, ktorú práve prehrávame.

Sponzorom tohto dielu je hronzno! Je zdravé a chutné. Dajte si trochu ešte dnes! Alebo aspoň zajtra!

A pre poslucháčov so skvelým postrehom tu máme mini hru, ktorú sa môže zahrať každý, počas počúvania tohto dielu! Spočítajte, koľko krát počas podcastu Kane zakašle. Pokiaľ uhádnete celkový počet, po skončení záverečnej hudobnej vložky si budete môcť vypočuť malý bonus, ktorý tam čaká práve na tých najúspešnejších z vás! 😛


YoloQ Podcast 16 – Bazénová Leona

YoloQ Podcast 16 - Bazénová Leona

 

1. Úvod (00:00)
2. Novinky (05:13)
3. Čo sú to ciele a prečo sú dôležité (22:45)
4. IEM Katowice 2015 (39:00)
5. Etiketa: Na tejto hre nezáleží (50:25)
6. Rise Of The Ascended (1:04:24)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.