YoloQ Podcast #154 – Pokroucený olej

S pánom Profesionálom sme to už nemohli vydržať a museli sme sa porozprávať o tom, aké to je hrať 3v3 zápasy v hre League of Legends. A keďže sme popri tom mali zapnuté nahrávanie, rozhodli sme sa to nazvať podcastom a podať vám to v pravidelnej utorkovej (albo stredajšej, ak nás sledujete aj na Jutube) dávke podpriemerného audio záznamu.

YoloQ Podcast 154 - Pokroucený olej


1. Úvod: bedničky so skinmi (00:00)
2. Gamer Gorky: hrávate len LoL? (05:27)
3. Mapa Twisted Treeline (14:38)
4. Irelia Theme 2018 (47:14)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

O tom, že nejaká mapa Twisted Treeline – alebo Pokroucená alej ak to hráte v češtine – vôbec existuje. O čom to je, čo tam nájdete, aká je to hra a či sa to vôbec oplatí púšťať, si povieme v tomto podcaste. Na našu obranu – s Profesionálom sme si odohrali na danej mape, v hodnotených zápasoch dostatok hier na to, aby sme mali pocit že môžeme s čistým svedomím o tomto hernom režime League of Legends rozprávať.

Pokroucený olej

  • O čom je 3v3
  • Nevýhody Twisted Treeline mapy a režimu ako takého
  • Problémy s predmetmi a cooldownami šampiónov
  • Čo je dobré na TT
  • Oplatí sa hrať TT mapu?

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.