YoloQ Podcast #150 – Na káve s vyslankyňami

Okolím znejú fanfáry, vzduchom poletujú lupienky kvetín a YoloQ Podcast je tu po niekoľko týždňovej odmlke znova, s unikátnou stopäťdesiatou epizódou a toľko hosťami, až sa nám skoro nezmestili do nášho virtuálneho štúdia. Ale nakoniec sme to zvládli. Teda, aspoň sme si to mysleli.

Diel je, žiaľ, poznačený audio katastrofou, o ktorej informujem hneď na úvode, takže sa pripravte na zníženú kvalitu zvuku. Veríme, že to prežijete a napriek tomu si tento diel užijete až do konca, pretože sme v ňom vyspovedali vyslankyne českého fóra hry League of Legends!

YoloQ Podcast 150 - Na káve s vyslankyňami


1. Úvod: Predstavenie hostí
2. České fórum a CZ/SK komunita League of Legends
3. Gun Goddess Miss Fortune skin
4. Voľná diskusia
5. Swain 2018 Theme

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

To čo budete počuť je výsledok niekoľko hodinovej úmornej práce v audio programe, aby bolo každého aspoň ako-tak počuť. Rušivé zvuky na pozadí – asi polovicu z nich sa mi podarilo odstrihnúť alebo zmazať, ale niektoré žiaľ museli zostať, v rámci audio komentára. Inak by som musel vystrihávať celé slová a vety a rozhovor by potom stratil zmysel.

Na druhej strane ak prekonáte zníženú kvalitu zvuku, budete mať jedinečnú možnosť dozvedieť sa prostredníctvom oficiálnych vyslankýň CZ fóra zaujímavosti okolo ich práce a nahliadnuť do zákulisia okolo, a dozvedieť sa niečo navyše o česko-slovenskej komunite okolo hry League of Legends.

Na káve s vyslankyňami

  • Predstavenie: Basket Case, Strigina, Unicornqua
  • CZ/SK Fórum o hre League of Legends
  • CZ/SK Komunita okolo hry LoL
  • Gun Godess Miss Fortune a skiny celkovo
  • Kounikácia Riot Games s hráčskou komunitou
  • Voľná diskusia
  • Ako kontaktovať vyslankyne fóra a pomoc s vlastnou tvorbou

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Comments
  1. 4 roky ago
  2. 4 roky ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.