YoloQ Podcast #15 – RITO PLZ

YoloQ Podcast 15 - RITO PLZ

Tento týždeň sme si pre vás (neplánovane) pripravili audio maratón, pretože nejako sme sa s Bluom zakecali a diel sa nám tak trochen natiahol 😀 Ale to nevadí. Aspoň sa dozviete viac. Napríklad to, že nenažranci v RITO idú neférovo zdražieť cenu RPčiek 🙁

V rámci taktiky si priblížime najnebezpečnejšiu budovu v hre – vežu. Alebo turetu – závisí ako to voláte (pozor, nemýliť si s Turretovým syndrómom!!!). Povieme si čo je to, ako funguje, podľa čoho si vyberá ciele a na záver spomenieme aj nebezpečnú, no veľmi obľúbenú techniku Tower Diving.

Z tematiky LCS sme si tento krát vybrali tím Coppenhagen Wolves, ktorí majú ako prví tímového psychológa a nedá nám nespomenúť „el classico“ – zápas SK Gaming proti Fntic.

Záver epizódy venujeme pick orderu – t.j. postupu výberu hrdinov pri hodnotených zápasoch alebo normal draftoch. Pozrieme sa na výhody dodržiavania tohto poradia a prečo čoraz viac hráčov začína toto pravidlo rešpektovať.


YoloQ Podcast 15- RITO PLZ

YoloQ Podcast 15 - RITO PLZ

 

1. Úvod (00:00)
2. Novinky (03:26)
3. Ako funguje veža a čo je Tower Diving (19:29)
4. LCS v kocke – Týždeň 7 (40:12)
5. Etiketa: Pick Order (58:02)
6. DJ Sona Kinetic (The Crystal Method x Dada Life) (1:18:28)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.