YoloQ Podcast #148 – Noob champovia

V plnej sile sme späť a znova sa pozrieme na jednu z pálivých tém low elo divízií. Dámy a páni – privítajte noob champov. Odpad medzi odpadom, úbohé šmejdy bez jediného skill shotu alebo bez nutnosti mať aspoň trochu rozumu či skillu, aby ste za nich dokázali poťahať… alebo naopak je to skutočný dôkaz vašich schopností hrať hru League of Legends, pretože hráte šampiónov s obmedzenými možnosťami?

YoloQ Podcast 148 - Noob champovia


1. Úvod: Pokazené MMR (00:00)
2. META Report 8.3 (12:08)
3. Letec29: prečo prehrávame a ako na šnúru prehier? (18:43)
4. Noob champovia (25:20)
5. Lunar Revel 2018 Theme (46:19)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

S Profesionálom sa pozrieme na horúcu tému noob champov. Prečo si low elo hráči myslia, že postavy bez skill shotov sú zlé, hlúpe a podradné? Sú to naozaj šampióni vhodní len pre hlupákov alebo je v nich niečo viac? Čo ak hranie práve takýchto šampiónov ukáže váš ozajstný „skill“?

Noob champovia

  • Kto je to noob champ
  • Kto nadáva na noob champov
  • Prečo hráči nemajú radi jednoduché postavy
  • Pravda o noob champoch

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.