YoloQ Podcast #147 – Existencia Elo Hell

Dohľadávať v archívoch to iste nikto nebude, ale je dosť možné, že toto je najkratšia epizóda v histórii YolOQ Podcastu. Alebo minimálne za posledné 2 roky. Teda minimálne v tomto roku. Fakt. Môže za to – ako inak – chorý Profesionál, a fakt že sa snažím neopakovať dookola to isté a nepriamo tak naťahovať nahrávací čas. Či sa mi to podarilo alebo či som v tom aspoň urobil pokrok, môžete zistiť v tomto podcaste.

YoloQ Podcast 147 - Existencia Elo Hell


1. Úvod: Aktualizovaný slovník (00:00)
2. Patch 8.2 (03:16)
3. Letec29: oplatí sa riešiť counter pick v low elo? (06:40)
4. Existencia Elo Hell (14:23)
5. Devil Teemo Login Theme (25:43)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

O téme ELO HELL sa popísalo veľa článkov a založilo množstvo vlákien na rôznych fórach. Ako je to teda naozaj? Existuje elo peklo? Ako viem, že v ňom som? Ako sa z neho dostať? Prečo vôbec existuje a ako sa odtiaľ vyhrabať preč, do svetla, do zasľúbenej zeme kde každá hra je krásna, každú hru vyhrámn, kde nie sú trollovia a ani AFK hráči a kde vždy svieti slnko?

Existencia ELO HELL

  • Definícia ELO Hell
  • S čím si to nemýliť
  • Kde je Elo Hell
  • Kto nadáva na ELO HEll a prečo v ňom trčí
  • Čo je v skutočnosti ELO HEll a ako odtiaľ preč

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.