YoloQ Podcast #143 – Základy rolí v LoL

Prvý podcast v roku 2018 je na svete a spolu s Profesionálom sa v ňom pozrieme na zúbok rolám v hre League of Legends. A keďže niekedy je lepšie niečo raz vidieť ako sto krát počuť, pridáme vám aj tipy na youtuberov a streamerov, ktorí vás môžu o vybranej linke veľa naučiť. Ak viete aspoň trochu po anglicky, samozrejme. Ale to by už dnes nemal byť poroblém. 😉

Poznámka: Linky na jednotlivých youtuberov/streamerov nájdete dole v poznámkach k podcastu.

YoloQ Podcast 143 - Základy rolí LoL


1. Úvod: Profík má kameru, posledná šanca na splnenie Vianočnej misie (00:00)
2. GouFo: tyler1 dostal unban (06:13)
3. Základy rolí LoL (12:15)
4. Pentakill – The Hex Core MK-2 (46:58)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Nová sezóna je za dverami a možno aj pre vás nastal čas zopakovať si základy a rozhodnúť sa, ktorú z piatich možných rolí v hre budete „mainiť“. Tento podcast vám v tom môže pomôcť, keďže po jednom prechádzame všetky role, o čom zhruba sú a ktorých youtuberov/streamerov sa oplatí sledovať, ak sa chcete niečo naučiť.

Základy rolí LoL

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.