YoloQ Podcast #14 – Do (elo) pekla a späť

YoloQ Podcast 14 - Do (elo) pekla a spat

Ak ste sa tešili na sexy hlások nášho českého spolu-autora, tak tento týždeň budete veľmi sklamaní. Pretože reálny život dostal prednosť pred tým internetovým a tak to celé ostalo na Kaneovi. Ale to vôbec nevadí, pretože ten zvládne čokoľvek. A aspoň mu tam nikto do toho nekecal ( čo by možno v konečnom dôsledku nebolo na škodu 😀 ). A čo je obsahom tohto dielu?

V novinkách sa predovšetkým venujeme problému okolo streamu SpectateFaker a odhalenému novému hrdinovi menom Bard -The Wandering Caretaker. V Listárni odpovieme Patrikovi na otázku kedy je najvhodnejší čas na gank a ako (a s kým) counter-jungliť a pár slovami zhrnieme aj šiesty týždeň v Európskej LCS lige.

Etiketa bude tento krát krátka, pretože nemá zmysel opakovať to, čo bolo povedané v minulom diely, no aby ste neobišli na prázdno, pán Kane sa s vami podelí o životnú múdrosť, na ktorú prišiel úplne sám!! Pravda o Elo Hell. Len v YoloQ Podcaste!! 😛

A na záver dovoľte zmieniť oficiálneho sponzora tohto dielu – pistáciové oriešky. Sú fakt chutné!!!!


YoloQ Podcast 14-Do (elo) pekla a späť

YOloQ Podcast 14 - Do (elo) pekla a späť

 

1. Úvod a vyhodnotenie súťaže (00:00)
2. Novinky (03:35)
3. Listáreň – Ako gankovať a counter-jungliť (Patrik) (21:46)
4. LCS v kocke – Týždeň 6 (39:27)
5. Etiketa: Je elo hell reálne? (53:11)
6. DJ Sona Ethereal (Nosaj Thing x Pretty Lights) (1:01:27)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago
    • 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.