YoloQ Podcast #138 – Predsezóna 2018

Klasicky, ako každý rok, sa v celej komunite začínajú ozývať hlasy o tom, ako predsezónne zmeny všetko pokazili a z League of Legends urobili nehrateľný odpad, ktorý si Riot môže strčiť tam, kam slnko nesvieti. A že už to daní hráči a hráčky nebudú nikdy hrať. A tak ako každý rok, aj teraz vám s Profesionálom vysvetlíme, že nič nie je stratené, všetko je super a tak ako má byť a že to bude gucci.

YoloQ Podcast 138 - Predsezóna 2018


1. Úvod: Kane má všetkých pokémonov!  (00:00)
2. Patch diskusia 7.22 (09:25)
3. Komentár od Justin Vlachů (18:27)
4. Predsezóna 2018 (27:31)
5. Preseason 2018 Theme (1:04:14)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

V tomto diely podcastu upokojíme všetkých, ktorí sa boja nových zmien a prejdeme si tri najpodstatnejšie zmeny, ktoré nová aktualizácia do hry priniesla. Povieme si niečo o tom prečo je všetko v poriadku a aký zmysel má vlastne predsezóna celkovo. A výnimočne pri tom nebudeme ani veľmi soliť!!

Predsezóna 2018

  • Nové runy
  • Ktoré runové stránky sú pre akú triedu šampiónov
  • Level 30+
  • Modrá esencia

Ak máte k téme čo dodať alebo si myslíte že sme na niečo zabudli, prípadne ak máte vlastnú otázku na ktorú by ste chceli počuť odpoveď, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vám odpovieme v nasledujúcom podcaste 😉


Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.