YoloQ Podcast #137 – Ďalší podraz od Riotu

Neskutočné! Keď už si človek myslí, že Riot začína dostávať rozum – alebo naopak že už hlbšie klesnúť nemôže – páni v L.A. nájdu nový spôsob ako sa vysmiať do ksichtu všetkým hráčom, ktorí sa snažia túto hru ešte stále brať vážne. A akoby to nestačio, potom vašu snahu vezmú a postúpajú po nej zablatenými topánkami ktorými pred tým chodili po hnojisku. Lebo tak si Riot Games vážia svojich hráčov.

YoloQ Podcast 137 - Další podraz od Riotu


1. Úvod: nové video so základmi  (00:00)
2. META Report 7.21 (03:02)
3. Tip týždňa: Roam na top lane (06:58)
4. Ďalší podraz od Riotu (10:42)
5. Pentakill – Tear of the Goddess (31:45)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Asi je aj dobre, že v otmto diely Profesionál chýbal Pretože toľko hnevu, soli a nadávok by asi nahrávacie zariadenie neunieslo. Totálne „naserte si“ od Riotu v tom, ako rozdávajú koncoročné odmeny v podstate za nič, naozaj nemá obdobu. Alebo len reagujeme nnadmieru prehnane? Vy rozhodnite.

Ďalší podraz od Riotu:

  • Výročný podraz od Riotu je späť
  • Ako sa znižujú nároky
  • Victorious skin pre každého
  • SoloQ je mŕtve

Ak máte k téme čo dodať alebo si myslíte že sme na niečo zabudli, prípadne ak máte vlastnú otázku na ktorú by ste chceli počuť odpoveď, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vám odpovieme v nasledujúcom podcaste 😉


Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.