YoloQ Podcast #134 – Rekapitulácia 2017

Keď už koniec – tak poriadny! Pre nás s Profesionálom už sezóna skončila a preto je najlepší čas na menšiu rekapituláciu. Top 3 najhoršie a najlepšie veci, ktoré Riot Games v roku 2017 priniesli, sú témou dnešného podcastu. Súhlasíte s nami? Nesúhlasíte s nami? Dajte nám vedieť v komentároch, na Facebooku alebo e-mailom.

YoloQ Podcast 134 - Rekapitulácia 2017


1. Úvod: Pauza od LoL a 200 odberov na YT  (00:00)
3. Tip týždňa: Permanentné gankovanie (04:05)
4. Rekapitulácia sezóny 7 (07:33)
5. Evelyn 2017 Login Theme (40:33)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

To najlepšie a najhoršie za rok 2017 s čím na nás Riot Games prišli si zhrnieme krátko a jednoducho v hlavnej téme dňa:

Rekapitulácia sezóny 7:

  • Sezóna skončila
  • To najhoršie z RIOT Games
  • To najlepšie z RIOT Games

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vám odpovieme v nasledujúcom podcaste 😉


Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.