YoloQ Podcast #131 – Nápomocné weby

YoloQ Podcast 131 - Nápomocné weby - webMajstrovstvá sveta v League of Legends sú tu! Zatiaľ sa síce hrajú iba tabuľkové zápasy, ale nemusíte sa báť – Profík vám zosumarizuje svoje dojmy hneď na začiatku. Schválne – ktorý tím ho podľa vás zaujal najviac? Odpoveď vás možno prekvapí.

Úvod:

  • Začali MS v LoL 2017
  • Riot shop stjí za…

V tejto epizóde potešíme všetkých tých z vás, ktorí sa o League of Legends naozaj zaujímate. Predstavíme vám totiž niekoľko stránok, ktoré vám môžu pomôcť zlepšiť sa v hraní hry a dosiahnuť svoj vysnívaný rank na pomyselnom rebríčku slávy hodnotených zápasov. Odkazy na spomínané weby nájdete v osnove nižšie, ale skôr než si tam kliknete – nezabudnite si vypočuť náš podcast aby ste vedeli o čom tie weby sú, na čo si pri ich prehliadaní dávať pozor a čo si z nich vziať k srdcu.

Nápomocné weby:

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vás spomenieme v nasledujúcom podcaste 😉


YoloQ Podcast 131 – Nápomocné weby

YoloQ Podcast 131 - Nápomocné weby


1. Úvod – Riot shop = 0 bodov  (00:00)
2. Patch diskusia 7.18 (13:03)
3. Tip týždňa: Heal nie je na okrasu (20:36)
4. Nápomocné weby (23:41)
5. Worlds 2017 Login Theme (56:02)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.