YoloQ Podcast #13 – A predsa sa točí

yoloQ podcast 13 a predsa sa točíNáročný víkend je skrátka náročný! Ale čo by pre vás pán Kane neurobil, však? A tak vznikla ďalšia epizóda, poeticky nazvaná „A predsa sa točí“, no tento krát je ale nutné brať do úvahy faktor pařby 5 ( Červený Trpaslík… niekto… nič? … 🙁 ), ktorý sa podpísal pod obsah tejto epizódy. Situáciu našťastie prišiel zachrániť Blue, ktorý to vždy v pravý čas potiahol, ako sa na správne AD Carry patrí.

Keďže nám neprišli žiadne e-maily s otázkami, voľný priestor sme zaplnili taktickým okienkom kde si ukážeme chyby, ktoré robíme počas banovania v ranked alebo draft hrách. V rámci LCS preberieme nečakané prehry SK Gaming (teda… minimálne proti H2K to bola nečakaná prehra) a pád majstrov Európy skoro na samé dno rebríčka – Elements. A spomenieme aj nového midlanera pre Gambit Gaming. Aby ste nepovedali.

V prednáške o etikete sa venujeme tomu, ako prehrať hru ako profesionálni hráči a zbaviť sa tzv. „low elo mentality“. Na názornom príklade si ukážeme, ako sa z prehry poučiť a spomenieme spôsoby, ako hľadať chyby vo vlastných hrách.

Na záver ešte pripomínam lotériu o druhý mystery skin ktorá trvá do budúceho týždňa, ktorý môžete vyhrať zaslaním e-mailu s vlastnou otázkou alebo feedbackom o tom, čo sa vám na podcaste páči, prípadne nepáči. Viac na začiatku tejto epizódy.

Sľúbený link na info o pripravovanom hrdinovi


YoloQ Podcast 13 – A predsa sa točí

yoloQ podcast 13 a predsa sa toci

 

1. Úvod (00:00)
2. Novinky (05:54)
3. Taktické okienko: Ako banovať v rankedoch (11:21)
4. LCS v kocke – Týždeň 5 (21:30)
5. Etiketa: Prehrať hru ako profesionáli (41:03)
6. Pentakill – Thornmail (57:26)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

 

Comments
  1. 7 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.