YoloQ Podcast #128 – Zmeny systému

YoloQ Podcast 128 - Zmeny systému - webUž dlhšiu dobu sme tu nemali fantazírovanie a polemiku o niečom, čo Riot Games ešte len plánuje implementovať do hry. Pripravte sa na jazdu plnú dohadov, poloprávd, nekompletných informácií a ako inak – jóbových zvestí.

Úvod:

Riot Games ohlásili tri masívne zásahy do systému, ktoré sa dotknú ako nových, tak ostrieľaných hráčov. Pre tých z vás, ktorí náhodou neviete o čo ide a uniko vám relatívne obsiahle video a podrobný článok s vysvetlením – nemusíte zúfať. Kane a Profesionál vám všetko predstavia na striebornom podnose aj s prílohou v podobe vlastných domnienok a očakávaní.

Plánované zmeny systému:

  • Zmena rún a masteries (specializací)
  • Neobmedzené levelovanie a odmeny
  • Prevod IP bodov na modrú esenciu

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vás spomenieme v nasledujúcom podcaste 😉


YoloQ Podcast 128 – Zmeny systému

YoloQ Podcast 128 - Zmeny systému


1. Úvod – Nový rázcestník na fóre a Kaneovo video  (00:00)
2. Patch diskusia 7.17 (12:47)
3. Tip týždňa: Falošný roam (20:35)
4. Plánované zmeny systému (22:54)
5. Pentakill – Cull (1:00:41)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.