YoloQ Podcast #125 – Dôležité mechaniky

YoloQ Podcast 125 - Dôležité mechaniky - webProfesionál je späť a nezabudol si doniesť svoju vernú spoločníčku – soľničku. Spolu s arkádovým eventom sa nám vrátili misie a hádajte kto má s nimi problém…. nie Kane to nie je. Neuhádli ste. Škoda. Nedostanete odmenu. A správnu odpoveď si môžete vypočuť v úvode tohto podcastu.

Úvod:

Tento krát sme sa rozhodli zrekapitulovať niekoľko základných mechaník, ktoré by ste mali ovládať, ak sa chcete dostať preč z low elo. K niekoľkým bodom máme dostupné náučné videá na YouTube, takže kde je to možné, ponúkame priamy link:

Dôležité mechaniky:

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vás spomenieme v nasledujúcom podcaste 😉


YoloQ Podcast 125 – Dôležité mechaniky

YoloQ Podcast 125 - Dôležité mechaniky


1. Úvod – misie a Pač Randaun 7.16  (00:00)
2. Patch 7.15 (2:35)
3. Tip týždňa: Raptory zadarmo (6:19)
4. Dôležité mechaniky v hre (10:10)
5. Darkin Kayn Login Theme (46:51)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.