YoloQ Podcast #124 – Záznamy z hry

YoloQ Podcast 124 - Záznamy z hry - webV tomto mesiaci snáď už posledná sólo epizóda sa znova vracia ku koreňom a prvotnej myšlienke podcastu – pomáhať. Tento krát sa pozrieme na záznamy vlastných hier a na to, ako sa z nich dokážeme poučiť do ďalších hier.

Úvod:

  • Pentakill – album 2
  • Trápny článok „Opýtajte sa Riotu“

Sledovanie vlastných záznamov z hry môže byť veľmi inšpirujúci a „oči otvárajúci“ zážitok. Ale ako získať tento záznam? Ako si vybrať z tých desiatok záznamov ten správny na pozeranie? A predovšetkým – čo si mám všímať a nad čím uvažovať počas pozerania? Na všetky tieto otázky sa pokúsime odpovedať v hlavnej časti podcastu a pri troche šťastia vám to pomôže pri sebazdokonalovaní a ďalších hrách. nezabúdajte, že čas do konca sezóny sa kráti každým dňom a preto je najvyšší čas zapracovať na sebe a postupe do vyššej divízie. 😉

Záznamy z hry:

  • Ako získať záznam z hry
  • Ktoré záznamy mám sledovať
  • Čo si mám všímať

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vás spomenieme v nasledujúcom podcaste 😉


YoloQ Podcast 124 – Záznamy z hry

YoloQ Podcast 124 - Záznamy z hry


1. Úvod – nový album kapely Pentakill  (00:00)
2. Patch 7.15 (2:35)
3. Tip týždňa: Čas sú goldy (6:19)
4. Sledovanie vlastných záznamov (10:10)
5. Urgot 2017 Login Theme (46:51)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.