YoloQ Podcast #123 – Myslieť ako víťaz

YoloQ Podcast 123 - Myslieť ako víťaz - webNeviem ako vás, ale Kanea v poslednom čase naozaj nadchla psychológia a správanie sa hráčov v hre League of Legends. A preto aj táto sólo epizóda bude venovaná práve tejto tematike. Konkrétne si povieme niečo o tom, ako myslieť správne a neprehrávať si hru dopredu zbytočnými myšlienkami na niečo, čo ani neovplyvníme. A spomenie sa aj vlastné ego, ktoré v tejto hre dosahuje neskutočné rozmery.
Úvod:

  • Patch Rundown 7.15 nebude
  • Nové Omega skiny

Hlavnú tému dňa má na svedomí Riot Costy a jeho mini článok o tom, ako zmeniť myslenie v hre na víťazstvo. Hoci je článok krátky, zbežný a vôbec nezachádza do detailov, nemusíte sa báť. Práve preto je tu Inquisitor Kane, aby vám veci objasnil trochu viac do hĺbky, uviedol pár príkladov a vysvetlil čo tým vlastne autor (pravdepodobne) myslel.

Myslieť ako víťaz:

  • Rozprávka na úvod
  • Zahadzovanie hry v lobby
  • Sledovanie chýb iných ale nie samách seba
  • Neriešte čo neovplyvníte
  • Ego – náš najväčší nepriateľ

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vás spomenieme v nasledujúcom podcaste 😉


YoloQ Podcast 123 – Myslieť ako víťaz

YoloQ Podcast 123 - Myslieť ako víťaz


1. Úvod – rundown nebude + Omega skiny  (00:00)
2. META Report 7.15 (05:04)
3. Tip týždňa: Trojkrík smrti (14:47)
4. Myslieť ako víťaz (18:25)
5. Omega Squad Login Theme (40:16)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.