YoloQ Podcast #122 – Ako sa nechať poťahať

YoloQ Podcast 122 - Ako sa nechať poťahať - web

V tomto podcaste si dokončíme dvojdielnu mini sériu o ťahaní. Tento krát sa na to pozrieme z opačnej, tej menej zábavnej stránky a pokúsime sa zistiť ako na to.

Úvod:

  • Pentakill ohlasuje druhý album
  • Freeza vykopli z TempoStorm tímu

Ako sa nechať poťahať je veľmi zaujímavá téma, na ktorú – ako zvyčajne – neexistuje jednoznačná odpoveď. Je v tom plno „keď“ a „v prípade že“ ale napriek tomu sa nám podarilo osvetliť niekoľko dôležitých aspektov čo robiť v prípade, že sa nám nedarí. Spomenieme tipy ktoré môžete v takejto hre aplikovať, ako minimalizovať vašu záťaž, ktorú na tím hádžete a ako zastaviť nával toxicity od spoluhráčov ešte skôr, než kvôli vám kompletne rozháda celý tím.

Ako sa nechať poťahať:

  • Ako zistiť že to neťahám
  • Ako zastaviť prepadávanie sa
  • Čo robiť ak prehrávam early
  • Ako sa dofarmiť a doexpiť
  • Čo robiť v team fightoch
  • Ako zastaviť toxicitu skôr než prepukne

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vás spomenieme v nasledujúcom podcaste 😉


YoloQ Podcast 122 – Ako sa nechať poťahať

YoloQ Podcast 122 - Ako sa nechať poťahať


1. Úvod – Pentakill 2 a vykopnutý Freeze  (00:00)
2. META Report 7.14 (7:16)
3. Tip týždňa: Sightstone vs. inventár (18:05)
4. Ako sa nechať poťahať (20:36)
5. Darkin Kayn Login Theme (40:16)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.