YoloQ Podcast #121 – Všade samý troll

YoloQ Podcast 121 - Všade samý troll - webPo dlhšej dobe tu máme ďalšiu sólo epizódu, v ktorej sa Kane zamyslí nad tajomstvom prečo máme v každej jednej hre aspoň jedného trolla, aspoň dvoch feederov, troch AFK hráčov a sedem idiotov.

Úvod:

Po celkom obšírnom rozbore zmeny na predmete Thornmail (a.k.a. Trnobrnění) sa pán Kane vrhne na avizovanú hlavnú tému. Prečo sa to stáva iba vám, že máte zlé hry plné hlupákov ktorí vám prehrajú aj to, čo sa prehrať nedá a nikdy nemáme tím plný ľudí, ktorí vedia čo robiť? Prečo každá naša hra je tzv. BG? A prečo Kane má zvyčajne dobré hry? Prečo práve on, aj keď je low elo scrub, nedostáva tímy plné idiotov? Je síce pravda, že si to vybavil na káve s riaditeľom Riotu, ale to je len časť úspechu. Druhú – podstatnejšiu – vám veľmi rád objasní v tejto epizóde podcastu.

Prečo mám v každej hre trollov:

  • Vlastná nevedomosť
  • Choré očakávania
  • Hľadanie viny v druhých
  • Nepotláčanie toxicity
  • Psychológia myslenia

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vás spomenieme v nasledujúcom podcaste 😉


YoloQ Podcast 121 – Všade samý troll

YoloQ Podcast 121 - Všade samý troll


1. Úvod – Vďaka za návrhy na témy podcastov  (00:00)
2. Patch 7.14 (3:59)
3. Tip týždňa: Last hitovanie (13:20)
4. Prečo mám zakaždým v hre idiotov (15:17)
5. Shadow Kayn Login Theme (53:50)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.