YoloQ Podcast #12 – Bronze je OK

yoloq podcast 12 bronze je okDvanástym dielom sa YoloQ Podcast stáva medzinárodnou záležitosťou! Pozvanie do neexistujúceho štúdia totižto prijal pán Petr, známy pod prezývkou Blue, ktorý obsadil druhú stoličku a bez milosti bol vrhnutý do svetla reflektorov a internetovej slávy. O tom, ako si počínal, sa môžete presvedčiť sami.

V dnešnom diely predstavíme novú sekciu Listáreň – keďže naša e-mailová schránka sa zaplnila užitočnými správami so spätnou väzbou a dokonca sa našla aj nejaká tá otázka. Sekcia LCS v kocke prešla miernou zmenou, a tento krát sa viacej ako na taktiku tímov a jednotlivých hier, zameriavame na scénu celkovo. Konkrétne sa na pretras dostal tím Gambit Gaming, ktorý sa ukázal v prekvapivo dobrej forme, a povieme si aj to, ako bol doriešený paškvil okolo tímu Meet Your Makers a ich midlanera Koriho (bývalý Selfie).

V okienku etikety sa zamyslíme nad tým, prečo liga bronze je ok, je skvelá a prečo by sme sa nemali bronze hráčom smiať, nadávať im – a v prípade že do tejto ligy patríme – prečo by sme to nemali brať ako tragédiu.

Na záver ešte musím pripomenúť lotériu o druhý mystery skin, ktorý môžete vyhrať zaslaním e-mailu s vlastnou otázkou alebo feedbackom o tom, čo sa vám na podcaste páči, prípadne nepáči. Viac na začiatku tejto epizódy.


YoloQ Podcast 12 – Bronze je OK

YoloQ Podcast 12 - Bronze je OK

 

1. Úvod (00:00)
2. Novinky (05:57)
3. Listáreň – 2 otázky od GlaseroCZ (13:58)
4. LCS v kocke – Týždeň 4 (25:18)
5. Etiketa: Bronze je OK (42:18)
6. Lunar Revel 2015 Theme (1:01:07)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

 

Comments
  1. 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.