YoloQ Podcast #118 – Liga Legend CZ

YoloQ Podcast 118 - Liga Legend CZVždy a na všetko pripravené duo Kane a Kr.Pa. vám prináša ďalšiu exkluzívnu epizódu podcastu. Pána Profesionála tento krát ospravedlňujeme, a jeho neprítomnosť vysvetľujeme technickými príčinami, ktoré sú známe mnohým z nás ako „povíkendové stavy“. 😀

Úvod:

  • Tease nového Urgota a nového šampióna?
  • Zac support a nové PDF v knižnici

V dnešnom diely sa porozprávame na chúlostivú tému češtiny v hre League of Legends. Je tu už pár rokov, stále je v beta štádiu a na každý jej prvok máme osobitný názor. Čo je na češtine dobré? V čom to niekto naozaj nedomyslel a oplatí sa vôbec používať českú jazykovú verziu? Nesľubujeme odpovede na všetko, ale nakoniec o tom sa musí rozhodnúť každý z nás osobitne.

Liga Legend CZ:

  • Kedy skončí beta štádium?
  • Dabing postáv, videí a LCS
  • Preklady názvov a vlastných mien
  • CZ fórum
  • Celkový dojem z češtiny

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vás spomenieme v nasledujúcom podcaste 😉


YoloQ Podcast 118 – Liga Legend CZ

YoloQ Podcast 118 - Liga Legend CZ


1. Úvod – Teaser nového šampióna?  (00:00)
2. META Report 7.12 (06:31)
3. Tip týždňa: Prehrať so cťou (10:16)
4. Čeština v hre League of Legends (13:54)
5. Gregg Lehrman – The Throw Down (1:03:58)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.