YoloQ Podcast #117 – Návrat eventov

YoloQ Podcast 117 - Návrat eventov - webNeskutočné teplo sa podpísalo pod produkciu tohto podcastu, preto vás prosíme o pochopenie. Zároveň už máme známe výsledky ankety o osude hudobných predelov – po jednoznačnom hlasovaní 2:0 sa predely vracajú a do budúcna nikam nepôjdu. Maximálne podstúpia revitalizáciu a vylepšenie fasády, ale všetko má svoj čas…

Úvod:

  • Misie sú tu
  • Permabanovaný Yasuo a čo na to Riot
  • Dobro alebo zlo?

Od Bilgewateru tu máme asi prvý oficálny event s názvom VERSUS, kde proti sebe stojí strana Chaosu a Poriadku, v zastúpení šampiónmi Yasuo a Riven. Vyberte si svoju stranu, bojujte, zbierajte odmeny a rozhodnite kto vyhrá komixovú vojnu…. alebo aj nie. Riot Games sa rozhodli uviesť systém misií do hry spolu s Versus eventom a preto sme sa rozhodli prebrať to trochu viac do detailov. Aký má event dopad na hru? Aké sú misie lákavé, sú odmeny hodné svojej ceny alebo je to ďalší chabý pokus Riotu obrať nás o peniaze?

Návrat eventov:

  • Príbeh
  • Odmeny
  • Platené priepustky a tokeny
  • Versus event celkovo

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vás spomenieme v nasledujúcom podcaste 😉


YoloQ Podcast 117 – Návrat eventov

YoloQ Podcast 117 - Návrat eventov


1. Úvod – teplo, misie, meranie virtuálnych *****  (00:00)
2. Patch diskusia 7.12 (19:34)
3. Tip týždňa: Pinguj ako Pingu (32:46)
4. Návrat eventov (Yasuo vs. Riven) (35:40)
5. Yasuo VS Riven Theme (1:14:48)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.