YoloQ Podcast #116 – Prehistorická Liga

YoloQ Podcast 116 - Prehistoricka lliga - webPrijmite pozvanie na posedenie so starými ľuďmi, a zaspomínajte si spolu s nami na to, aké to bolo kedysi. Kedysi dávno, keď League of Legends nebola najpopulárnejšia MOBA hra na svete, keď sme tu ešte mali Dominion, hrať sa dalo len dvadsať šampiónov a celkovo to všetko… stálo za prd. Alebo nie? Bolo to „kedysi“ naozaj tak skvelé?

Úvod:

 • Podcasty bez predelov 2? (YouTube anketa)
 • Bundy a medaily pre challengerov
 • 10 banov v praxi

Ako už napovedal samotný úvod, v stošesnástom diely podcastu sme sa rozhodli pripomenúť si aké to bolo byť hráčom League of Legends kedysi. Prejdeme kompletne všetky štádiá hry od allfy až po sezónu číslo šesť a pri každej z nich sa pozastavíme a pripomenieme si, čo dobré (alebo zlé) sa stalo. Pretože nie všetky spomienky sú také ružové ako sa nám môže zdať, nie všetko bolo tak dobré a možnože ani tá komunita nebola omnoho lepšia pár rokov dozadu. Alebo na to máte iný názor? Dajte vedieť.

História LoL:

 • Alfa + Beta štádium
 • Sezóna 1
 • Sezóna 2
 • Sezóna 3
 • Sezóna 4
 • Sezóna 5
 • Sezóna 6
 • Zhrnutie vývoja LoL

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vás spomenieme v nasledujúcom podcaste 😉


YoloQ Podcast 116 – Prehistorická Liga

YoloQ Podcast 116 - Prehistoricka lliga


1. Úvod – nové bany, skiny a bundy pre master tier  (00:00)
2. META Report (10:10)
3. Tip týždňa: Pomocníček obecný (14:55)
4. História LoL (16:25)
5. MSI 2017 Theme (1:30:08)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Comments
 1. 4 roky ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.