YoloQ Podcast #115 – BANánová republika

YoloQ Podcast 115 - BANánová republika - webŽivot je zmena, život je výzva – život je o nových veciach. A jednu skúsime aj v tomto diely podcastu. Konkrétne predely. Máte ich radi? Nemáte ich radi? Alebo vám to je jedno? Vypočujte si Profesionálov návrh tlmočený Kaneom, a rozhodnite o osude zvukových predelov svojím hlasom v YouTube ankete.

Úvod:

  • Podcasty bez predelov? (YouTube anketa)
  • Plány s practice toolom

Momentálne svetom League of Legends hýbe fakt, že do hry nám pribudne systém desiatich banov. Čítate správne – nie šesť, niue sedem, dokonca nie osem banov. Ale desať. Desať banov v každej hre solo que hodnoteného zápasu. Ako bude nový systém vyzerať? V čom bude lepší? V čom horší? AKé boli alternatívne možnosti, ktoré dizajnéri v Riot Games zvažovali? Na čo sa tešiť, na čo si dávať pozor? Ujo Kane vám to prezradí veľmi rád 🙂

Desať banov v hodnotených hrách:

  • Nový systém banovania
  • Zvažované spôsoby ban systému
  • Ako to bude vyzerať po novom
  • Na čo si dávať pozor
  • Celkový dojem a záverečná rada o banovaní

Ak vás téma zaujala a chceli by ste prispieť do diskusie, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi vás spomenieme v nasledujúcom podcaste 😉


YoloQ Podcast 115 – BANánová republika

YoloQ Podcast 115 - BANánová republika


1. Úvod – podcast bez predelov a practice tool  (00:00)
2. Patch 7.11 (5:04)
3. Tip týždňa: 50 na 50 (9:01)
4. Nový systém banovania (13:25)
5. Ivern, The Green Father Theme (39:01)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.