YoloQ Podcast #112 – Stred sezóny 2017

YoloQ Podcast 112 - Stred sezóny 2017 - webĎalší týždeň, ďalšia epizóda. Tento krát si ju užijete znova v súkromnej debate 1 na 1. Prečo? Reálny život nie vždy korešponduje s našími nahrávacími schopnosťami. Ale nevadí. Za odmenu môžete zahlasovať vo veľmi dôležitej ankete. Ale len na YouTube. Tak na to kliknite. 😉

Úvod:

Sezóna je v polovici, veľké zmeny sú implementované a čo to pre nás znamená? Ako sa tohtoročný patch vydaril? Čo prerobené tanky Sejuani, Zac a Maokai? Nové predmety? Prebehnime spoločne celý patch a jeho dopad na hru.

Stred sezóny 2017:

  • Nová Sejuani
  • Nový Zac
  • Nový Maokai
  • Nové predmety
  • Celkový názor

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉


YoloQ Podcast 112 – Stred sezóny 2017

YoloQ Podcast 112 - Stred sezóny 2017


1. Úvod – Budúcnosť sólo podcastov (00:00)
2. META Report 7.9 (05:18)
3. Tip týždňa: Wardyguard (11:49)
4. Stred sezóny 2017 (15:27)
5. Lucian the Purifier (33:02)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 4 roky ago
  2. 4 roky ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.