YoloQ Podcast #110 – Cheaty a krádeže

YoloQ Podcast 110 - Cheaty a krádeže - webŽeby sa všetko obracalo na dobré? Naše štúdio poctil svojou prítomnosťou pán KrPa, Graves už čoskoro dostane späť svoju legendárnu cigaru a dokonca sa nám podarilo vylepšiť kvalitu zvuku! A čerešinčku na tejto audio torte je zaujímavá téma, od ktorej sa ku konci podcastu – pochopiteľne – úplne vzdialime a zabudneme sa niekde v spomienkach na minulosť…. klasický YoloQ Podcast v plnej sile!

Úvod:

  • Doublelift sa vracia do TSM
  • Videohry na olympiáde
  • Koniec starého klienta
  • Gravesovi vrátia cigaru

Podvody, cheaty a krádeže sú tri hlavné slová, s ktorými budeme v dnešnej epizóde operovať. Ako sa dá podvádzať v hre, akými spôsobmi sa kradnú účty hráčov v League of Legends, a prečo sa to neoplatí robiť. A ak by vám to nestačilo, zabŕdneme aj do témy elo boostingu a dôvodov na podvádzanie.

Cheaty a krádeže:

  • Cheaty a scripty
  • Podvodné programy tretích strán
  • Spôsoby krádeží účtov
  • Zdieľanie účtov a elo boosting
  • Prečo sa neoplatí podvádzať v LoL

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉


YoloQ Podcast 110 – Cheaty a krádeže

YoloQ Podcast 110 - Cheaty a krádeže


1. Úvod – LoL na olympiáde a Gravesova cigara (00:00)
2. META Report 7.8 (10:04)
3. Tip týždňa: Burst mid lanerov (18:43)
4. Cheaty a krádeže v LoL (21:25)
5. MSI 2017 Theme (1:11:39)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.