YoloQ Podcast #11 – Bez kravaty

yoloq podcast 11 bez kravatyJedenásty diel YoloQ Podcastu sa nesie v duchu všeobecnej pohody, dobrého piva a sedemsto pokusov nahrať úvodné časti všetkých sekcií, ktoré skrátka nie a nie povedať správne. Ale nakoniec sa všetko zvládlo a tak aj dnes, ako každý ponedlok, máte možnosť vypočuť si najnovší diel, ktorý je plný zaujímavých informácií.

Hlavnou témou tohto dielu je najdôležitejšie pravidlo PvP zápasov – NEZOMIERAŤ. Prečo je dôležité zostať nažive? Aké to má výhody? A hlavne – ako si zabezpečiť prežitie v krutých podmienkach Summoner’s Riftu? Inquisitor Kane vám poradí pár základných tipov a trikov. LCS v kocne bude stručné, pretože nebolo času na zvyš a víkend bol nabitý mimopočítačovými aktivitami, a na záver si v kútiku etikety rozoberieme dva významy skratky KS.

Ešte stále sa čaká na prvý e-mail, ktorého autor/ka dostane zadarmo Mystery Skin!! Tak neváhajte a píšte. To, že je tento diel bez kravaty neznamená, že od svojho sľubu pán kane ustúpil 😉


YoloQ Podcast 11 – Bez kravaty

YoloQ Podcast 11 - bez kravaty

 

1. Úvod (00:00)
2. Novinky (05:34)
3. Pravidlo PvP č.1: Nezomierať (13:44)
4. LCS v kocke – Týždeň 3 (29:30)
5. Etiketa: KS – kill steal, či kill secured? (39:06)
6. DJ Sona – Concussive (Bassnectar x Renholdër) (57:30)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.