YoloQ Podcast #108 – Profík rád cosplay

YoloQ Podcast 108 - Profík rád cosplay - web

Pôvodne sme mali byť traja ale viete ako to v živote chodí – nie každý deň je nedeľa. Presnejšie povedané nedeľa je len raz týždenne. A teraz nebola. Takže smola, deti, možno nabudúce. Alebo napíšte Kr.Povi ako vám chýba, možno ho ukecáte aby sa zastavil u nás v štúdiu a hoodil s nami reč. Takto sme sa museli s Profesionálom baviť sami a od noviniek o oznamovateľovi Gangplankovi sme sa dsotali až k vzácnosti ikoniek v hre League of Legends.

Úvod:

  • Riot a noví hlásatelia
  • Vzácnosť ikoniek v League of Legends

Niekto raz povedal, že neplánované, spontánne veci zvyknú vždy dopadnúť dobre. O tom, či je to pravda, sa presvedčíte v diely číslo 108, kde sme sa tak trochu neplánovane zaoberali cosplayom. To je to, keď si na seba oblečiete mamin župan, okolo hlavy omotáte záchodový papier a tvrdíte, že ste napríklad Vi z league of Legends…. alebo nie? Čo si o cospaly myslíte vy? Páči sa vám to? Uznávate to? Fotíte sa s takýmito ľuďmi alebo ste to dokonca skúsili sami na sebe? Dajte nám vedieť v mailoch a komentároch!

Cosplay:

  • Čo je to cosplay
  • Čo je na tom skvelé
  • Prečo Kane nemá rád cosplay
  • Existuje dobrý cosplay?

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 108 – Profík rád cosplay

YoloQ Podcast 108 - Profík rád cosplay


1. Úvod – Vzácnosť ikoniek v LoL (00:00)
2. META Report 7.7 (10:34)
3. Tip týždňa: Základy splitpushu (21:08)
4. Cosplay (24:12)
5. Riot Games – Lulu and Shaco’s Quirky Encounter (55:45)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.