YoloQ Podcast #107 – Profi scéna 2k17

YoloQ Podcast 107 - Profi scéna 2k17 - webPodľa všetkého sa Riot Games rozhodli konečne urobiť zo supportov právoplatných členov League tímu a dať im nové možnosti ako byť užitoční a neplniť funkciu živej wardy a ping mastera. V trochu dlhšom úvode (pretože sme sa s Profíkom zakecali na našu obľúbenú tému: „Ako LoL prdí na supporty a iné hry nie“) sa dozviete čo Riot chystá v rámci zmeny role podpory a koho to nezaujíma, môže si to pretočiť 😛

Úvod:

  • Riot a rola supportov
  • Vlog o Xayah a Rakanovi

Dlho odkladaná téma (kvôli Profesionálovi!!) sa konečne dočkala svojho miesta v podcaste. S Profíkom prejdeme všetky podstatné profesionálne ligy hrané v roku 2017, povieme si koho a aké tímy sa oplatí sledovať a dozviete sa aj niečo o tom, ako a kde nájdete dobré streamy profi scény v češtine, ak náhodou potrebujete preklad komentára a analýtu v rodnom jazyku.

Profi scéna 2k17:

  • Ako sledovať profi zápasy
  • Čo keď neviem dobre anglicky?
  • EU LCS
  • NA LCS
  • LPL
  • LMS
  • LCK

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 107 – Profi scéna 2k17

YoloQ Podcast 107 - Profi scéna 2k17


1. Úvod – Riot premenuváva support rolu (00:00)
2. Výber z patchu 7.7 (23:42)
3. Tip týždňa: Koho supportiť (31:37)
4. Profi scéna 2k17 (33:58)
5. God Fist Lee Sin Login Theme (1:07:52)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.