YoloQ Podcast #104 – Psychologická vojna

YoloQ Podcast 104 - Psychologická vojna - webĎalšia kratšia epizóda, kde sme sa pokúsili všetko podstatné skomprimovať do menšej, jednoduchšie stráviteľnej dávky. O tom, či sa nám to podarilo, sa môžete vyjadriť v sekcii s komentármi, na Facebooku alebo e-mailom. Spätná väzba vždy poteší 😉

Úvod:

  • Nový systém honorov v príprave

Už dlho sme tu na tanieri nemali psychologický aspekt hry, a tak sme sa rozhodli tento diel venovať práve ďalšej jeho zložke – psychologickej vojne. Povieme si čo obsahuje, ako to vyzerá, na čo si dávať pozor a čo si myslíme o jej používaní v hre. Súhlasíte s nami? Ste proti? Stretli ste sa s niečím podobným v hre alebo sami využívate túto taktiku? Dajte nám vedieť.

Psychologická vojna:

  • Tiltenie nepriateľa cez all-chat
  • Na čo si dávať pozor
  • Ako na to
  • Morálny aspekt stratégie

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 104 – Psychologická vojna

YoloQ Podcast 104 - Psychologická vojna


1. Úvod – nový systém honorov (00:00)
2. META Report (04:41)
3. Tip týždňa: Counter jungle lvl 1 (16:23)
4. Psychologická vojna (23:34)
5. Riot Games – Tiny Masterpiece of Evil (36:17)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.