YoloQ Podcast #103 – LoL nie je všetko

Po týždňovej prestávke kedy bol pán Kane odcestovaný na rodnej hrude, sa k vám vracia pravidelná dávka podcastingovej dobrôtky. Dnes ďalšia sólo epizóda, pretože Profesionál bol zaneprázdnený video hrou s najrealistickejšou grafikou na svete, ktorej názov je reálny život. Skúste si to občas zahrať, je to horšie ako Dark Souls. Čestné Trundlovské.

Úvod:

  • Pozmenený obsah webstránky

Po mnohých serióznych témach a debatách ktoré vzbudzovali rôzne negatívne myšlienky, padlo rozhodnutie znova to trochu odľahčiť niečím voľnejším. Tento krát sa Kane rozhodol zájsť do extrémov a namiesto toho aby vás lákal hrať hru League of Legends – urobil úplný opak! V tomto diely sa totiž hlavnou témou stal oddych od LoL a spôsoby ako sa vyventilovať bez toho, aby sme museli rozkopať nábytok alebo vyhodiť z okna monitor. Odoznie aj niekoľko tipov čo robiť a ako si užívať život, aby ste sa neskôr vrátili k Lige oddýchnutí, spokojní a pripravení znášať nepríjemné situácie s ľahkosťou a úsmevom na tvári.

LoL nie je všetko:

  • Prečo si treba občas oddýchnuť
  • Iné zábavky
  • Hobby, šport a oddych
  • Skúste to sami

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 103 – LoL nie je všetko

YoloQ Podcast 103 - LoL nie je všetko


1. Úvod – zmena obsahu webstránok (00:00)
2. Patch 7.5 (03:04)
3. Tip týždňa: Level 1 a 2 na top lane (18:21)
4. LoL nie je všetko (23:34)
5. Dragon Slayer Xin Zhao (Login Theme) (36:49)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.