YoloQ Podcast #102 – Riot vs svet

YoloQ Podcast 102 - Riot vs svet - webDnešná hlavná téma je tak náročná na prebranie a sľubovala tak vyčerpávajúcu diskusiu, že sme si museli do nášho virtuálneho štúdia pozvať posilu. Dámy a páni, s veľkým potleskom prosím privítajte hviezdu večera, ktorou nie je nikto iný ako pán Kr.Pa 🙂

A kým budete počúvať náš podcast, čo takto zablúdiť na jeho stránku ListyLeague of Legends a poobzerať sa tam trochu? Nájdete tam kopec zaujímavých informácií.
A nie. Toto nie je sellout. A už vonkoncom Kr.Pov web nepropagujeme za sľúbené pivo a nahé fotky. My takí nie sme!!!

Úvod:

  • ListyLoL.cz
  • Vyhodnotenie súťaže o Starguardian Lux skin

Väčšina z nás hrá League of Legends už nejaký ten piatok a zažili sme tu veľa zmien. A to nie len grafických či herných, ale predovšetkým zmien v prístupe firmy Riot Games k hre a hráčskej komunite. Dnes sme as rozhodli „pichnúť do osieho hniezda“ a pozrieť sa na to, ako sa správa Riot Games v porovnaní s inými veľkými hráčmi na trhu, konkrétne Blizzard aVALVe, keďže obidve firmy sa rovnako začínajp angažiovať na poli novovzniknutého e-športu. Čo si o tom myslíte vy? Začína to s Riotom ísť dolu kopcom alebo majú len horšie obdobie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Riot vs svet:

  • Riot a komunita
  • Riot v porovnaní s inými firmami
  • Prečo Riot ignoruje problémy?
  • Čo by Riot mohol urobiť aby bolo všetko OK

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 102 – Riot vs Svet

YoloQ Podcast 102 - Riot vs svet


1. Úvod – Kr.Pa sa predstavuje, vyhodnotenie súťaže (00:00)
2. Patch 7.4 (10:29)
3. Tip týždňa: Vhodný potion pre supportov (29:41)
4. Riot vs Svet (32:13)
5. Burning Bright (Starguardian Login Theme) (1:30:10)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.