YoloQ Podcast #101 – Vyhýbanie sa rankedom

YoloQ Podcast 101 - Vyhybanie sa rankedom - webPo týždňovej prestávke spôsobenej nedostatkom času, chorobami a inými zábavnými udalosťami reálneho života sa duo Inquisitor Kane a Profesionál vracia späť na scénu!

Úvod:

  • Vyhodnotenie + predĺženie súťaže
  • Blood Moon skiny
  • Nový practice tool

Hodnotená sezóna je v plnom prúde a preto sme as tento krát rozhodli porozprávať na zaujímavú tému vyhýbaniu sa rankedom. Ako sa môžeme úspešne vyhnúť a zachrániť si tak nie len pár LP bodov, ale predovšetkým nervy a čas? Kedy je spráývny čas na tzv. „dodge“? Výhody a nevýhody, naše názory a tak isto sa zamyslíme nad tým, či sa oplatí (alebo neoplatí) vyhýbať sa zápasom keď máme promo.

Vyhýbanie sa rankedom:

  • Trest za dodge
  • Klady a zápory vyhýbania
  • Čo keď mám promo zápas?
  • Záverečné zhrnutie

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 101 – Vyhýbanie sa rankedom

YoloQ-Podcast-101-Vyhybanie-sa-rankedom-mp3tag


1. Úvod – súťaž, skiny, practice tool (00:00)
2. META Report (17:52)
3. Tip týždňa: Prvý jungle clear (33:34)
4. Vyhýbanie sa hodnoteným hrám (36:10)
5. Blood Moon Diana Login Theme (1:12:40)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.