YoloQ Podcast #09 – Season 5 je tu

yoloQ-podcast-09-season-5-je-tu-web

Nová ranked sezóna je tu! EU LCS je tu tiež! Aj s novým mikrofónom! A prvými nespokojencami, ktorí sa umiestnili v rebríčku nižšie, než skončili minulý rok! Kam to ten svet speje?!

A presne toto, a ešte niečo navyše, sú dôvody, prečo si vypočuť deviaty diel YoloQ Podcastu. Váš verný sprievodca Inquisitor Kane zodpovie najpálčivejšie otázky ohľadne provisional zápasov v Season 5 a vysvetlí, prečo ste skončili, kde ste skončili. V rámci noviniek sa okrem iného pozrieme na nový skin pre Brauma – El Tigre Braum.

A tu je sľúbený link na súťažný návrh „El Braum“, ktorý Riot nevybral!! Hanba! 🙁

V rámci novej rubriky LCS v kocke sa pozrieme na odohrané zápasy v Európskej lige majstrov a na záver si povieme niečo o tom, že aj z úplne zle odohranej hry, sa dá vyťažiť niečo pozitívne.


YoloQ Podcast 09 – Season 5 je tu

yoloq podcast season 5 je tu

 

1. Úvod (00:00)
2. Novinky (03:22)
3. Otázky a odpovede o rankedoch v Season 5 (09:59)
4. LCS v kocke – Týždeň 1 (19:47)
5. Aj v zlá hra sa dá zahrať dobre (39:32)
6. Season 5 Theme (48:56)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.