YoloQ Podcast #02 – Sion je prasa

yoloq podcast 02 sion je prasa

Trochu oneskorene, ale predsa.

V druhom diely podcastu sa dozviete aktuálne novinky, plánované zmeny programu Reffer-A-Friend (RAF) a na pretras sa dostane aj prerobený Sion, The Undead Juggernaut. Pozor spoiler: Sion je prasa!! 🙂

Tak isto si predstavíme z bližšia tri základné predmety pre rolu support: Ancient Coin, Spellthief Edge a Relic Shield. V rámci etikety si povieme ako slušne vyriešiť spoluhráčov ktorí feedia, flamujú alebo túto hru celkovo nevedia hrať.

Diel zakončuje skladba Warriors od kapely Imagine Dragons, ktorá je znelkou tohtoročných majstrovstiev sveta v hraní League of Legends.


YoloQ Podcast 02 – Sion je prasa

yoloq-podcast-02-sion-je-prasa

 

1. Úvod, čo máme nové (00:00)
2. Novinky (02:35)
3. Sion, The Undead Juggernaut (12:03)
4. Základné support itemy (36:08)
5. Čo s noobmi, feedermi a flamermi (51:25)
6. Imagine Dragons – Warriors (1:05:38)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.