YoloQ Podcast #99 – Šampióni a reworky

YoloQ Podcast 99 - Šampióni a reworky - webNapriek tomu, že prípravy na jubilejný stý diel sú v plnom prúde – aby sme sa k nemu dopracovali, najskôr musí prísť diel číslo 99. Preto páni Kane a Profesionál nelenili a prinášajú vám spoločnú diskusiu na zaujímavú tému, ktorá vyvstala spolu s nedávnou prerábkou šampióna menom Warwick.

Úvod:

  • Nový ADC main na scéne?

Nový Warwick už viac-menej úspešne terorizuje low elo a ako-tak sa drží v high elo… ale to nie je hlavná téma nášho podcastu. Hoci prerobenému vlko-netopiero-ktovie-čomu sa tiež budeme okrajovo venovať. Oveľa viac náš totiž zaujíma smerovanie spoločnosti Riot Games s ich novými šampiónmi a prerábkami tých starších. Neustále zvyšovanie náročnosti hrania, mechaniky ktoré vyzerajú dobre na obrazovke ale sú nepoužiteľné v reálnej hre, zameriavanie sa na ázijský trh a fakt, že noví šampióni vôbec nezapadajú do štýlu hry, ktorú hráme… je alarmujúci. Vydajte sa spolu s nami na cestu poprášenú nutnou dávkou soli ( aby sa nešmýkalo 😛 ) a dajte nám vedieť, či s nami súhlasíte alebo máte na celú záležitosť iný názor.

Šampióni a reworky:

  • Nový Warwick
  • Reworky celkovo
  • Vizuál a hrateľnosť
  • Kam to všetko smeruje?

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 99 – Šampióni a reworky

YoloQ Podcast 99 - Šampióni a reworky


1. Úvod – Kane je ADC main (00:00)
2. Diskusia o patchi 7.2 (3:19)
3. Tip týždňa: Trojuholník správneho top lanera (33:07)
4. Šampióni a reworky (36:25)
5. Warwick Login Theme 2017 (1:17:45)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.