YoloQ Podcast #97 – Problémy role ADC

YoloQ Podcast 97 - Problémy role ADC

Inquisitor Kane a pán Profesionál sa rozhodli pridať svojou troškou do mlyna a porozprávať sa o pálčivej téme, ktorá otriasa základmi Redditu, LoL fóra a komentárových sekcií hlavnej stránky League of Legends. Problém sa nám – ako inak – vyriešiť nepodarilo, ale určite sme narazili aspoň na pár zaujímavých bodov, ktoré by stálo za to implementovať do hry.

Úvod:

  • Nová video séria o supportoch
  • Sandbox
  • Dreadnova Gangplank a záhada ďalších skinov

Tento krát sa na rozbor dostane horúca téma, ktorá lomcuje fórami LoL komunity a Redditom, a nedá spať nejdenému hráčovi – problém role ADC v aktuálnom štádiu hry League of Legends. Ziggs bot dominuje bot linke, gangbang 4v2 je na dennom poriadku a fakt, že makrsman nemá čas ani len stlačiť kláves pred tým, ako ho z hry vymaže neviditeľný assasssin, je fakt. Čo s tým môžeme urobiť? Je chyba v postavách, hráčoch, itemizácii alebo v niečom úplne inom? Čo proti tomu my, ako hráči, môžeme robiť? Čo by s tým mal urobiť samotný Riot? A čo si o tejto problematike myslíte vy? Napíšte nám do komentárov, radi si vaše názory prečítame a možno ich zaradíme do nasledujúceho dielu 😉

Problémy role ADC:

  • Postavy ako také
  • Itemizácia
  • Čo s tým môže Riot urobiť
  • Čo s tým môžeme urobiť my

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 97 – Problémy role ADC

YoloQ Podcast 97 - Problémy role ADC


1. Úvod – nová video séria (00:00)
2. Patch 7.1 diskusia (11:58)
3. Tip týždňa: ZZ Rot Portal (22:00)
4. Problémy role ADC (26:36)
5. Camille Login Theme (1:06:40)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.