YoloQ Podcast #95 – Reporty a honory

YoloQ Podcast 95 - Reporty a honory - webPodcastový rok 2016 sme sa rozhodli zakončiť relatívne pekným číslom 95. Jednak je to aj pre nedostatok času takto koncom roka a druhak – potrebujeme trochu času na vydýchanie sa, prípravu nového roka a pár zmien nie len vo formáte podcastu. Ale o tom si povieme až… o rok!! :^)

Novinky:

  • Ghostcrawler o RNG v hre
  • Piltover má príbeh
  • Aktualizácia beta klienta
  • Sezóna 7 začala

Čím lepším zakončiť rok ako diskusiou na tému reportovacieho a honorovacieho systému v hre League of Legends? Sú predsa vianoce, čas pokoja a lásky, možno by nebolo od veci ubrať na reportoch a pridať na honoroch. Alebo nie? Oplatí sa vôbec reportovať toxických hráčov a honorovať tých dobrých? Máme sa obávať banov a zamietnutých odmien kvôli toxicite? Je v dnešnej dobe šanca získať stužku za dostatok honorov?

Reporty a honory:

  • Report systém
  • Ako funguje reportovanie
  • Je toxicita prípustná?
  • Honor systém
  • Oplatí sa vôbec honorovať?

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 95 – Reporty a honory

YoloQ Podcast 95 - Reporty a honory


1. Úvod – Kane hral LoL (00:00)
2. Novinky (04:39)
3. Tip týždňa: ADC v team fighte (13:13)
4. Report a honor systém (17:56)
5. All Stars 2016 Theme (1:11:09)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.