YoloQ Podcast #92 – Noví assassini

YoloQ Podcast 92 - Noví assassini - webDnes vám prinášame trochu uvoľnenejší diel bez krutoprísnej štruktúry. Hlavnými témami diskusie sú odstránenie draft picku, „nový“ systém Flex que a samozrejme nedalo nám trochu si nezasoliť na tému nových assassinov, ktorých je momentálne v každej hre aspoň dvadsať. Ak nie aj viac….!

Novinky:

  • Hnusné a predražené figúrky v Riot obchode
  • Twitch má nové splash arty
  • Worldbreaker skiny
  • Štatistiky minulého roka
  • Otázky na Riot: Kalista a hextech materiály
  • Ako hrať rnakedy v roku 2017

Akékoľvek dobré či zlé zmeny do ďalšieho roka predsezóna priniesla – všetko ostalo v tieni assassinov a ich veľkej prerábky. Rengar je v každom kríku, Zed má 100% perma ban a ak náhodou nepriateľ vybral Talona, váš tím to kontruje Katarinou a Ekkom. Hlavnou témou sa preto – prirodzene – stali noví assassini a fakt, že sa proti nim nedá hrať:

Noví assassini:

  • Čo je to kamufláž, neviditeľnosť a shimmer
  • Noví assassini
  • Čo bude nasledovať?
  • Náš celkový dojem

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 92 – Noví assassini

YoloQ Podcast 92 - Noví assassini


1. Úvod – Zrušený draft a FlexQ (00:00)
2. Novinky (07:04)
3. Tip týždňa: Ako prežiť predsezónu (40:31)
4. Noví assassini (43:37)
5. Season 7 (2017) Theme (1:12:40)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.