YoloQ Podcast #91 – Rekapitulácia sezóny

YoloQ Podcast 91 - Rekapitulácia sezóny - webV čase vydania tohto dielu YoloQ Podcastu je už sezóna číslo 6 úspešne za nami. Takže nám touto cestou dovoľte pogratulovať k dosiahnutým úspechom a zároveň popriať veľa šťastia v nasledujúcej sezóne. Veď bude už o mesiac!

Novinky:

  • Zimná mapa Summoner’s Rift
  • Koniec S6 a začiatok S7
  • Nové masteries

Sezónu 2016 sme ukončili a preto je najlepší čas na chvíľu sa zastaviť a obzrieť sa za seba. O čom bola sezóna číslo 6? Čo dobré priniesla? Čo pokazila? Akí šampióni dominovali META hre a aké zmeny nastali v hre ako takej? Vydajte sa spolu s Kaneom a Profesionálom na menšiu cestu späť a zaspomínajte si na uplynulú sezónu. A aby to nebolo celé také nostalgické, nezabudneme ani rozobrať očakávania a strašidlá novej sezóny (a.k.a. prerobení assassini a Flex Que):

Rekapitulácia sezóny:

  • O čom bola Sezóna 6?
  • Čo dobré a zlé priniesla sezóna 6
  • Čo prinesie sezóna 7?
  • Flex Que a prerobení assassini
  • Očakávania od sezóny 7
  • Naše záväzky a plány do novej sezóny

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 91 – Rekapitulácia sezóny

YoloQ Podcast 91 - Rekapitulácia sezóny


1. Úvod – Profíkových 400k bodov (00:00)
2. Novinky (03:00)
3. Tip týždňa: Rozraďovacie zápasy (15:59)
4. Rekapitulácia sezóny 2016 (21:53)
5. Harrowing 2016 Theme (59:30)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.