YoloQ Podcast #90 – ELO divízie

YoloQ Podcast 90 - ELO divízieTento týždeň nám veľmi neprial, no napriek tomu sme dokázali spojiť svoje sily a priniesť vám ďalší podcast. Profesionál mal za sebou náročný víkend a Kane je chorý ako pes. ALe aj o tom je život – prekonávať problémy. Pozývame vás počúvať podcast, ktorého obsah bol inšpirovaný naším poslucháčom 🙂

Novinky:

  • Nové chroma packy
  • Ako sa píšu príbehy
  • Riot o novom kliente a Death Recape
  • Štatistiky klikania QWER
  • META REPORT 6.21

V jednom z posledných dotazníkov o tom, čo si myslíte o našom podcaste nás zaujala poznámka o tom, ako Profesionál radí platinovú divíziu medzi high ELO, pričom podľa autora (autorky?) je všetko pod Diamond 3 odpad. Kto má pravdu? Je platina high ELO alebo je to len zbožné prianie všetkých, ktorí sa tam dostali? A čo zvyšné divízie? O čom sú? Kam patria? Akí hráči sa v nich nachádzajú? Dozviete sa už o chvíľu:

ELO divízie:

  • Je platina high elo alebo nie?
  • Rozdelenie jednotlivých ELO divízií (bronze > challenger)
  • Zhrnutie

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 90 – ELO divízie

YoloQ Podcast 90 - ELO divízie


1. Úvod – Choroba a únava (00:00)
2. Novinky (02:36)
3. Tip týždňa: Obnova inhibítorov (24:25)
4. ELO divízie (26:26)
5. Zedd – Ignite (Finals Remix) (1:20:49)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.