YoloQ Podcast #89 – Samé zmeny

YoloQ Podcast 89 - Samé zmeny - webPo týždňoch bezprávia sa na scénu opäť vracia Inquisitor Kane aby vniesol trochu svetla do chaosu, ktorý s láskou nazývame hra League of Legends. Tento krát je to znova bez Profesionála, ktorý je zaneprázdnený ako sa len dá, takže sa môžete tešiť na skrátenú verziu a Kaneov úžasný mikrofonický hlas. Kappa. Dve kappy. Pre istotu 😛

Novinky:

 • Teemoing
 • Beta klientje na dohľad
 • Prototypy šampiónov
 • Riot o easter eggoch a knihách
 • Patch 6.21

Sezóna 7 sa na nás nie len že vyvalí o 2 až 3 mesiace skôr, ako sme zvyknutí, navyše so sebou prinesie mnoho zmien a nových vychytávok. Riot Games k tomu vydali siahodlhý článok, ktorý – nebudeme si klamať – celý a do konca prečítal iba málo kto. Ale nemusíte zúfať, dobrý ujo Kane vám všetko zhrnie stručne a jasne do pár bodov, takže po vypočutí tohto dielu budete presne vedieť na čo sa tešiť, čoho sa obávať a hlavne – čo očakávať od novej sezóny, ktorá začne už v Decembri/Prosinci!!

Sezóna 7:

 • Ako budú vyzerať rankedy (Solo a Flex)
 • Záznamy hier a Sandbox režim
 • Nový klient
 • Prerábka assassinov
 • Zmeny v džungli
 • Nové predmety a nová Mastery

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 89 – Samé zmeny

YoloQ Podcast 89 - Samé zmeny


1. Úvod – Po dovolenke (00:00)
2. Novinky (02:47)
3. Tip týždňa: Každá smrť je naša chyba (15:49)
4. Sezóna 7 (22:00)
5. Ivern The Green Father Theme (43:02)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.