YoloQ Podcast #85 – Nový Yorick

YoloQ Podcast 85 - Nový Yorick - webTento krát s pánom Profesionálom skúsime niečo nové. A nejedná sa len o novú značku piva, ktorú Kane objavil v regáloch miestneho obchodu. SKúsime sa porozprávať o prerobenom šampiónovi, ktorý prerábku možno ani vôbec nepotreboval… alebo aspoň nie takúto.

Novinky:

  • Socha Caitlyn
  • ARURF
  • Kuchárske skiny
  • Nové príbehy šampiónov zo Shadow Isles
  • Patch 6.18

Ako názov a úvodný popis napovedá – tento krát sme sa porozprávali o novom Yorickovi Morim. Jeho nový vzhľad, príbeh, nové schopnosti a noví kamaráti, ktorých si vie vyvolávať. Vydarila sa táto prerábka alebo nie? Bude Yorick konečne obľúbená postava v hre? Uvidíme ho na LCS alebo dokonca na Majstrovstvách Sveta 2016? Alebo sa v našich predpokladoch a domnienkach mýlime a sme úplne mimo? Dajte nám vedieť pomocou komentára alebo e-mailu 😉

Nový Yorick:

  • Príbeh a vzhľad
  • Schopnosti
  • Hrateľnosť
  • Ghoulovia a Maiden
  • Stane sa Yorick obľúbenou postavou?

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 85 – Nový Yorick

YoloQ Podcast 85 - Nový Yorick


1. Úvod – ochutnávka 2 (00:00)
2. Novinky (04:50)
3. Tip týždňa: Teleport (44:47)
4. Nový Yorick (47:06)
5. Yorick Login Theme (1:11:42)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.