YoloQ Podcast #81 – Bazén šampiónov

YoloQ Podcast 81 - Bazén šampiónov - webTento týždeň hraniu hry League of Legends neprial. Jeden z nás nemal čas a druhému sa veľmi nedarilo v rankedoch. Možno to bude tým letom a horúčavami, kedy nám najviac pomôže schladiť sa v bazéne. Napríklad v našom vlastnom bazéne šampiónov (see what I did there?) 😛

Novinky:

  • Nové správy o matchmakingu
  • 2 nové splashe a PROJECT hextech loot
  • Opýtajte sa Riotu na eventy, alfa klient a mapu TT
  • Zmena veží pred MS
  • Teaser na nového šampióna menom KLED
  • META Report 6.14

Ako hovorí staré múdroslovie: „Koľko šampiónov vieš hrať, toľko krát si človekom.“ Ale koľko je „dosť“? Mám ovládať každého hrdinu priemerne alebo radšej len niekoľko poriadne? Aký hlboký by mal byť môj champ pool, na čo sa sústrediť a ako si vybrať správne postavy na hranie? A ako si vybrať správnu postavu do nasledujúceho hodnoteného zápasu? Na všetky tieto základné otázky ohľadne šampiónov a pick fázy sa za vás opýtal Kane pána Profesionála a odpovede boli nanajvýš zaujímavé.

Champ pool a pick fáza:

  • Čo je to champ pool a pick fáza?
  • Koľko šampiónov mám hrať?
  • Ako si správne vybrať postavu do hry?
  • Čo v prípade prvého picku a „katastrofy“?

Ak vás téma zaujala a chceli by ste sa o nej dozvedieť viac, stačí sa ozvať. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 81 – Bazén šampiónov

YoloQ Podcast 81 - Bazén šampiónov


1. Úvod – nemám čas na hrnaie (00:00)
2. Novinky (04:45)
3. Tip týždňa: Pink warda a neviditeľnosť (32:57)
4. Champion pool a pick fáza (35:49)
5. Pool Party 2015 Login Theme (1:07:11)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.