YoloQ Podcast #79 – Psychika a rankedy

YoloQ Podcast 79 - Psychika a rankedy - webV novom vysielacom čase, ale s rovnakým zápalom sa dvojica podcasterov vracia na scénu, aby sa s vami podelili o novinky a ďalšie tipy a triky do hry League of Legends. A čo sme si pre vás pripravili tento krát?

Novinky:

  • Pool Party skiny: Miss Fortune, Fiora, Taric
  • Riot Ghostcrawler o navýšení počtu banov
  • Nové druhy pingov na PBE
  • Meta Report 6.13

Keďže hodnotená sezóna je vo svojej polovici, je na čase začať sa snažiť, ak chceme koncom roka dosiahnuť svoju vytúženú pozíciu. Pre niekoho to môže byť silver liga, pre iných platina, ale jedno máme spoločné – stres a hnev z nevydarených hier. Aj preto sa hlavnou témou stala psychická príprava na rankedy. Na čo si dávať pozor? Ako sa vyhnúť tiltu? Ako prerušiť šnúru prehier? Čo stres z hrania hodnotených zápasov? A všadeprítomné ELO HELL… nebojte sa. Na všetky otázky postupne odpovieme.

Psychická príprava na rankedy:

  • Stres z hrania hodnotených zápasov (ranked anxiety)
  • Šnúra prehier
  • Tilt a hnev
  • Dôvody stresu a hnevu
  • Elo Hell

A tu je odkaz na spomínané Shaclonovo video s opisom jednotlivých divízií.

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 79 – Psychika a rankedy

YoloQ Podcast 79 - Psychika a rankedy


1. Úvod – zmena vysielacieho času (00:00)
2. Novinky (05:46)
3. Tip týždňa: Ničenie wárd resetom AA (32:13)
4. Psychická príprava na rankedy (35:04)
5. Captain Fortune Login Theme (1:02:48)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.