YoloQ Podcast #71 – Ahojček strojček

 

YoloQ Podcast 71 - Ahojček strojček - webProfesionál je späť a spolu s ním aj úplne pokazené intro, znížená úroveň podcastu a zvýšená veková hranica tolerancie poslucháčov. Skrátka všetko je tak, ako má byť 😀

A aby sme sa náhodou v prvej polovici podcastu nenudili, Riot Games tento týždeň priniesol naozaj kopec zaujímavých noviniek. Všetky potrebné odkazy vám ponúkame v tomto krátkom zozname:

  • Infernal Diana Skin  (YouTube video)
  • Skoré výpredaje na mesiac Apríl/Duben (zoznam)
  • Výpredaj skinov za polovicu na mesiac Máj/Květen (zoznam)
  • Nové pod-triedy hrdinov (EN) (CZ)
  • Plánovaná aktualizácia mágov a drakov (EN) (CZ)

Keďže bol vydaný nový patch, ako je naším zvykom – prejdeme si to najdôležitejšie z nových zmien. Okrem iného sa venujeme Ekkovi, Olafovi, nerfnutej Zmrazenej pästi a zaujímavým zmenám niekoľkých Mastery bodov. Ale nakoľko je čítanie celých poznámok veľmi dôležité, ponúkame vám odkaz na českú aj anglickú verziu poznámok, aby ste si mohli sami prečítať všetko to, čo sme my preskočili v rámci šetrenia časom:

Ďakujeme za každé vypočutie a v prípade dodatočných otázok k tejto téme nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! Určite sa na to pozrieme a prípadné chyby odstránime 😉


YoloQ Podcast 71 – Ahojček strojček

YoloQ Podcast 71 - Ahojček strojček


1. Úvod – Profík všetko pokazí! (00:00)
2. Novinky (01:51)
3. To podstatné z patchu 6.8 (25:51)
4. Flash Funk (Marshmello Remix) (49:58)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.