YoloQ Podcast #69 – Nová záplata

YoloQ Podcast 69 - Nová záplata - webPo týždňovej prestávke je duo Inquisitor Kane a Profesionál späť v plnej sile, aby obšťastnili vaše sluchové orgány kvalitnou diskusiou na tému League of Legends.

Po úvodnom vyplakaní sa pána Kanea na svoje neúspechy v hre, sa ako inak vrhneme na novinky:

  • Program Soraka Skin  (YouTube video)
  • Program Lissandra Skin  (YouTube video)
  • Stav Sezóny č.6 očami Riotu (EN) (CZ)
  • Rework hrdinu Tarica (EN) (CZ)
  • Komix o Taricovi (EN) (CZ)
  • Ako sa rodil nový Taric (EN) (CZ)

A aby sme vás presvedčili o pravde Kaneových slov o tom, že nový Taric mal predlohu v pánovi Fabiovi, tu je odkaz na jeho fotku aj Wiki stránku 😀

Hlavnou témou sa stal výcuc toho najdôležitejšieho z patchu 6.7 – najdôležitejšie buffy a nerfy hrdinov, zmenu časov smrti a Profesionál sa pozastavil aj nad zmenou v možnostiach hrania hodnotených zápasov pre high elo hráčov.

Ďakujeme za každé vypočutie a v prípade dodatočných otázok k tejto téme nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! Určite sa na to pozrieme a prípadné chyby odstránime 😉


YoloQ Podcast 69 – Nová záplata

YoloQ Podcast 69 - Nová záplata


1. Úvod – Nedarí sa a nedarí (00:00)
2. Novinky (04:10)
3. To najdôležitejšie z patchu 6.7 (26:23)
4. Let The Games Begin (Hyper Potions Remix) (54:28)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.